Obrazok 2
Nachádzaš sa tu: www.nemocnicabn.sk Nemocnica Aktuality

Novootvorená alergologická ambulancia v Nemocnici Bánovce

Vedenie Nemocnice Bánovce oznamuje verejnosti, že od 1. 7. 2014 v Nemocnici Bánovce začína činnosť alergologická ambulancia pod vedením MUDr. Tatiany HAČKOVEJ.

Počas letných mesiacov (júl, august 2014) ambulancia bude ordinovať vo štvrtky od 7.00 do 15.00 hod. (s výnimkou 20.8. – 29.8.2014 dovolenka).

Na vyšetrenie sa môžete objednať: tel. č.    038/7624303 - pondelok, utorok, streda, piatok

038/7624232 - štvrtok.

Nemocnica Bánovce rozšírila jednodňovú zdravotnú starostlivosť v odbore ORL

Bánovce nad Bebravou 2.4.2014 – V Nemocnici Bánovce – 3. súkromná nemocnica, s.r.o., patriacej do zdravotníckych zariadení skupiny UNIPHARMA, rozšírili jednodňovú zdravotnú starostlivosť v oblasti ORL, ktorá sa špecializuje na operácie v orofaciálnej oblasti. Pacienti tak nebudú musieť kvôli operačnému zákroku cestovať do vzdialených miest v regióne.

Doteraz nemocnica poskytovala jednodňovú zdravotnú starostlivosť v odbore: chirurgia, ortopédia, traumatológia a urológia, plastická a estetická chirurgia. Vedenie nemocnice sa neustále snaží rozširovať škálu poskytovanej zdravotnej starostlivosti predovšetkým v oblastiach, ktoré sú nedostatkové v regióne. „Je pre nás samozrejmosťou zlepšovať dostupnosť poskytovanej zdravotnej starostlivosti, preto plánujeme aj otvorenie detskej kardiologickej ambulancie najneskôr koncom apríla 2014,“ spresnila Mina Bobocká, riaditeľka nemocnice Bánovce, 3. súkromnej nemocnice, s.r.o.

Objednávky na konzultačné vyšetrenia prijíma nemocnica denne na čísle 038/ 760 82 68.

Darujte 2% dane nadácii Dar zdraviu

Pre našich najmenších pacientov

21. augusta 2013 navštívil našu nemocnicu zástupca firmy HELLA pán Martin Ragula, manažér útvaru riadenia ľudských zdrojov. Spolu s pani riaditeľkou nemocnice Minou Bobockou zavítali na detské oddelenie, kde pán Ragula odovzdal personálu oddelenia vecné dary v podobe hračiek pre našich najmenších pacientov. Dieťa znáša ochorenie zvyčajne ťažšie ako dospelý. Niekedy si  zdravotný stav dieťaťa vyžaduje pobyt v nemocnici, čo je pre dieťa aj pre rodiča "výnimočný stav". Teší nás, že v našom okolí sa nájdu ľudia, ktorí myslia aj na detských pacientov a  snažia im spríjemniť pobyt v  nemocnici napríklad aj takýmto spôsobom. Ďakujeme.

Spojovateľka

Telefón:
038/ 762 4111

NEMOCNICA Bánovce - 3. súkromná nemocnica, s.r.o.
Hviezdoslavova 23/3
957 01 Bánovce nad Bebravou

Patríme do skupiny:
UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť
Nemocnica Košice - Šaca a. s. 1. súkromná nemocnica
NEMOCNICA  Handlová - 2. súkromná nemocnica, s. r. o.
UNIKLINIKA KARDINÁLA KORCA